کسب رتبه سوم پلیس استان در کشف مواد مخدر


  فرمانده انتظامی استان همدان از کسب رتبه سوم انتظامی استان در کشف مواد مخدر خبر داد.
به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی فرماندهی انتظامی استان همدان، جلسه توجیه سیاسی و اخلاق کاربردی انتظامی استان همدان با حضور آیت‌ا... سید محمد خاتمی امام‌جمعه موقت تهران و عضو مجلس خبرگان رهبری، فرمانده انتظامی استان همدان، مسئولان و فرماندهان و جمعی از کارکنان در نمازخانه ستاد انتظامی شهرستان همدان برگزار شد.
سردار مهدیان نسب در ابتدای این مراسم گفت: انتظامی استان همدان در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی برای حفظ نظم و امنیت و اجرای طرح‌های ارتقای امنیت اجتماعی 14 اولویت را برنامه‌ریزی کرده و در دستور کار خود قرار داده است.
وی در حوزه مبارزه با تهیه و توزیع‌کنندگان مواد مخدر افزود: در پنج ماهه گذشته یک تن و 940 کیلوگرم کشفیات مواد مخدر داشته‌ایم و بزرگ‌ترین محموله مواد مخدر شیشه توسط مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر کشف شد و در این زمینه متهمان دستگیر شدند.
مهدیان‌نسب بیان کرد: انتظامی استان در کشف مواد مخدر در کشور موفق به کسب رتبه سوم و در بین 16 استان کشور رتبه برتر را به خود اختصاص داده است.


ی در بحث اقدامات فرهنگی گفت: 146 هزار نفر به صورت کارگاهی و چهره به چهره توسط اساتید مجرب آموزش همگانی انتظامی استان در بحث تهاجم فرهنگی، آسیب‌های اجتماعی و جنگ نرم دشمن آموزش دیده‌‌اند.
وی ارتقای فرهنگ حجاب و عفاف را از دیگر اولویت‌های انتظامی استان برشمرد و افزود: در این راستا پنج ایستگاه عفاف و حجاب با دو رویکرد فرهنگی و عملیاتی در سطح استان راه‌اندازی شده است که از مهمترین اقدامات آنها می‌توان به تذکر لسانی، تعهد کتبی و در نهایت برخورد قضایی اشاره کرد.
مهدیان نسب ارتقای فرهنگ ترافیک با رویکرد بهبود انضباط ترافیکی را از دیگر اولویت‌های انتظامی استان دانست و گفت: در این راستا 30 نقطه حادثه‌ساز که باعث تصادف فوتی می‌شود شناسایی شده است و اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده که یکی از آنها نصب دوربین‌های کنترل سرعت است.
فرمانده انتظامی استان همدان در پایان اولویت چهارم انتظامی استان را پیشگیری از سرقت و کشف پیشدستانه پلیس دانست و افزود: در تعطیلات عید سعید فطر تعداد قابل توجهی مسافر به استان همدان سفر کردند که خوشبختانه هیچ گزارش سرقتی از مسافران در این مدت در استان مشاهده نشده است.تاريخ : ۱۳٩۳/٧/٢۸ | ۱:٥٤ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام