اخبار کوتاه حوادث همدان

 

 تومور 7 کیلویی از شکم زن میانسال خارج شد/ واژگونی زانتیا در پل رسالت

 

 

طی یک عمل موفقیت آمیز در همدان؛

 

تومور 7 کیلویی از شکم زن میانسال خارج شد

 

 طی یک عمل جراحی در بیمارستان بعثت همدان تومور 7 کیلویی با موفقیت از شکم زن میانسال خارج شد.

 

به گزارش خبرنگار ما زن 45 ساله‌ای در حالی که شکم او به طور غیرطبیعی بزرگ شده بود و از درد و احساس سنگینی در ناحیه شکم شکایت داشت به پزشک متخصص مراجعه کرد.


 

پس از بررسی‌های بالینی و آزمایشات تخصصی مشخص شد که تومور بزرگی در ناحیه شکم بیمار تشکیل شده است و عامل بزرگی و دودهای شکمی وی نیز وجود این ضایعه غیرطبیعی است.

بعد از انجام اقدامات اولیه بیمار در بیمارستان بعثت همدان بستری و بلافاصله تحت عمل جراحی قرار گرفت که طی این عمل که به سرپرستی دکتر حسین مصاعدیان انجام شد تومور 7 کیلویی از رحم بیمار خارج شد.

بر اساس این گزارش نتیجه عمل کاملا موفقیت آمیز بوده و بیمار پس از گذراندن دوران نقاهت دو روزه با حال عمومی مساعد از بیمارستان مرخص شده است.

 

واژگونی زانتیا در پل رسالت

سرعت زیاد و انحراف از مسیر سواری زانتیا در ابتدای پل رسالت منجر به وارگونی خودرو و مجروحیت سرنشینان آن شد.

به گزارش خبرنگار ماحوالی ساعت22 چهارشنبه 16 مهرماه یک دستگاه سواری زانتیای سفید رنگ که با چهار سرنشین و رانندگی مرد جوانی به نام عیسی- ر ازمیدان قدس به سمت رسالت  درحرکت بود، به علت سرعت زیاد و تغییر مسیر ناگهانی واژگون شد.

خودرو حادثه دیده پس ازبرخورد با سطل زباله و طی مسیری 50 متری به حالت واژگون و با اصابت به تیر چراغ برق متوقف شد.

 

این حادثه تلفات جانی نداشت و 4 سرنشین خودروی حادثه دیده که با کمک مردم و ماموران آتش نشانی خارج شده بودند، به صورت سرپایی در محل مداوا شدند.تاريخ : ۱۳٩٢/٧/٢٢ | ۱٢:۱٥ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام