تصویری از آتش‌نشان فداکار که در حین انجام وظیفه بندرعباس به شهادت رسید

در حادثه اتش سوزی در هتل هرمز بندر عباس یکی از اتشنشانان پس از دادن ماسک و کپسول اکسیژن خود به یکی از مصدومان حادثه جان خود را از دست داد.

 

 

شهردار بندرعباس از شهادت یک آتش نشان در حادثه آتش سوزی بامداد امروز هتل هرمز خبرداد.

عباس امینی پور  با اشاره به فداکاری کرامت جوذری یکی از نیروهای آتش نشانی بندرعباس اظهار داشت: این جوان با دادن ماسک و کپسول اکسیژن خود به یکی از مسافران گیر افتاده در هتل به شهادت رسید.

وی تصریح کرد: آتش سوزی در هتل 5 ستاره بین المللی هرمز بندرعباس از ساعت 3 بامداد امروز در یکی از اتاق‌های طبقه اول این هتل آغاز شد که البته با تلاش همکاران بنده اجازه پیشروی حریق به طبقات دیگر داده نشد.

شهردار بندرعباس ادامه داد: این اتاق در اختیار یک مسافر بود که خوشبختانه در زمان آتش سوزی در هتل حضور نداشت .

به گزارش تسنیم در زمان آتش سوزی 40 مسافر خارجی نیز در هتل حضور داشته که با درایت آتش نشانان و انتظامات هتل مسافران در ساعات اولیه وقوع آتش سوزی مسافران را تخلیه کرده که خوشبختانه به هیچ کدام آسیبی وارد نشده است.

از علت آتش سوزی به صورت دقیق تاکنون خبر درستی در دست نیست ولی به گفته برخی از ماموران آتش نشانی علت آتش سوزی اتصالی برق بوده است.تاريخ : ۱۳٩٤/٥/٩ | ۱٠:٥٩ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------

آتش سوزی در هتل هرمز بندرعباس/نجات ۵۸ مسافر و مرگ یک آتش نشان  بر اثر آتش سوزی در هتل هرمز بندرعباس یک نفر از نیروهای آتش نشان جان خود را از دست داد.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری بندرعباساز آتش سوزی در هتل هرمز بندرعباس خبر داد و بیان داشت: این آتش سوزی ساعت ۲:۳۰ بامداد جمعه رخ داد و کار اطفا حریق توسط نیروهای آتش نشانی صورت گرفت و ۵۸ نفر از مسافران هتل نیز با عملیات صورت گرفته نجات یافتند.

فرجام دانش  ادامه داد: متاسفانه در این حادثه یک نفر از نیروهای آتش نشان به نام برکت جوذری که چندین نفر از مسافرین را نجات داده بود، دچار خفگی شد پس از یک ساعت جان خود را از دست داد.

 ویافزود: آتش سوزی از یکی از اتاق های مسافرین هتل هرمز آغاز شد و دلایل آن در حال بررسی است.

دانش تصریح کرد: عملیات اطفا حریق طی یک ساعت انجام شد و با تلاش نیروهای آتش نشانی تمامی ۵۸ مسافری که در آن طبقه از هتل حضور داشتند از این حادثه نجات یافتند.

این آتش سوزی در حالی رخ داد که روز گذشته نیز بر اثر آتش سوزی در مجتمع ستاره جنوب بندرعباس سه نفر کشته و ۳۰ نفر مصدوم شدند.تاريخ : ۱۳٩٤/٥/٩ | ٩:٠۳ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام