فرمانده انتظامی همدان:

اختلاف شخصی انگیزه جنایت شب عاشورا بوده است

فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: اختلاف بر سر مسائل شخصی عامل جنایت شب عاشورا در همدان بوده است.

سرهنگ رسول مرادی در گفتگو با اختصاصی خبرنگار بیدارگردر تشریح ماجرای جنایتی که طی آن مرد جوانی به ضرب گلوله در یکی از حسینیه‌های همدان به قتل رسید گفت: حوالی ساعت 30/1 بامداد فردی در تماس با سامانه فوریت‌های پلیسی110وقوع یک فقره درگیری خونین در حسینیه میرعقیل را گزارش داد.

بلافاصله اکیپی از مإموران کلانتری برای بررسی موضوع به محل مورد نظر  در حوالی میدان امامزاده مراجعه و مشاهده کردند جسد مرد جوانی که آثار اصابت گلوله در ناحیه گلو و سر او به چشم می‌خورد مقابل در ورودی آشپزخانه روی زمین افتاده است.

ماموران پلیس ضمن حفظ صحنه و گزارش ماجرا به مرجع قضایی تحقیقات خود را برای برای روشن شدن ابعاد مختلف ماجرا آغاز کردند.

در همان مراحل اولیه مشخص شد فرد فوت‌شده با هویت علیرضا-س بنا به اظهار افراد حاضر از سوی فردی با هویت سعید-ب مورد اصابت دو گلوله یک سلاح شکاری قرار گرفته است.

به گفته شاهدان شب حادثه مقتول به همراه چند نفر دیگردرآشپزخانه حسینیه مشغول پخت غذای نذری برای روز عاشورا بوده‌اند که با حضور عامل جنایت در محل بین آنان مشاجره لفظی در می‌گیرد.

پس از پایان مشاجره سعید-ب برای دقایقی محل را ترک و در بازگشت با دردست داشتن یک قبضه سلاح شکاری به سمت مقتول رفته ودو گلوله به سر و گردن او شلیک می‌کند.

ضارب پس از شلیک مرگبار با در دست داشتن یک قبضه چاقو حاضران را تهدید و پیش از رسیدن ماموران پلیس از محل جنایت متواری شده است.

پس از گزارش ماجرای جنایت توسط ماموران کلانتری بازپرس ویژه قتل، اکیپ بررسی صحنه جرم پلیس اگاهی و کارشناس پزشکی قانونی نیز در محل حاضر و پس از بررسی دقیق جسد مقتول منتقل شده است.

فرمانده انتطامی شهرستان همدان در پایان با تأکید بر اینکه اختلافات شخصی بین ضارب و قربانی عامل جنایت بوده است گفت: تعدادی از افراد مرتبط با پرونده مورد بازجویی قرار گرفته‌اند و پلیس در تلاش است تا هر چه سریعتر عامل جنایت را دستگیر کند.

واکنش هیأت‌های مذهبی

زمان و مکان وقوع این جنایت خونین در حالی که مردم بسیاری مشغول عزاداری برای سید و سالار شهیدان بودند واکنش تعدادی از فعالان هیئت‌های مذهبی را بدنبال داشت.جعفر محمدی یکی از اعضای هیئت میرعقیل با ابراز ناراحتی از اینکه این حادثه شب عاشورا اتفاق افتاده است می‌گوید:این ماجرا هیچ ارتباطی به هیئت و حسینیه میر عقیل ندارد طرفین این ماجرا هر دو از اعضای هیئت سائلین المهدی هستند که به شیوه چند سال گذشته شب عاشورا برای پخت غذای نذری هیئت خودشان مهمان حسینیه ما بوده‌اند که بنا به تصمیم هیئت مدیره حسینیه از سال بعد باید به فکر مکان دیگری برای اینکار باشند.

وی می‌افزاید در زمان وقوع حادثه فقط چند نفر از اعضای هیئت سائلین در آشپزخانه بوده‌اند و همه می‌دانند که علت درگیری اختلاف شخصی بین طرفین ماجرا بوده است نه مسائل مربوط به عزاداری و هیئت.

یکی از اعضای هیئت سائلین المهدی هم در گفتگو با خبرنگار ما می‌گوید:همه ما از وقوع این حادثه بهت‌زده و نارحتیم.اینکه در شب شهادت امام حسین(ع) و در یک مکان مقدس مذهبی چنین اتفاق شوم و ناگواری بیفتد برای هیچ‌کس قابل درک و پذیرش نیست اما مهمتر از هر چیز دیگری آگاهی مردم از این نکته است علت این ماجرا درگیری بر مسائل شخصی بوده است و مسائل مربوط به هیئت و عزاداری سیدالشهدا هیچ نقشی در وقوع این جنایت نداشته است.

بنا به گفته وی هیئت سائلین‌المهدی با صدور اطلاعیه‌ای ضمن ابراز تأسف از این حادثه تلخ، اعلام کرده است ارتباط بین افراد درگیر در ماجرا رابا این هیئت مانند ارتباط هزاران نفر دیگری است که در ایام محرم به فعالیت و خدمتگزاری در هیئت‌های عزاداری روی می‌آورند.

بازهم سکوت منابع رسمی وبازارداغ شایعات

وقوع یک جنایت با سلاح گرم در شب عاشورا و در یک مکان مذهبی که میزبان عزاداران حسینی است، انتساب ضارب و قربانی به یکی از هیئت‌های قدیمی همدان و همچنین شناخته‌شده بودن متهم اصلی برای بخشی از شهروندان باعث شد اخبار مربوط به آن در زمانی کوتاه منتشر شده و تبدیل به سوژه اصلی محافل مختلف گردد.

زمان،مکان و سایر شرایط این ماجرا بخصوص همزمانی آن با روز عاشورا و اجتماع گسترده شهروندان باعث شد همزمان با انتشار خبر حجم عظیمی از شایعات نیزپیرامون آن شکل بگیرد که با گذشت زمان نه تنها از میزان ان کاسته نشد بلکه لحظه به لحظه بر عمق و بعد آن افزوده شد.در این میان خلاء اطلاع‌رسانی صحیح و اصولی از سوی منابع رسمی که به روال تمام اخبار و رویدادهای مهم سیاست سکوت و پنهانکاری را در قبال آن اتخاذ کرده بودند تأثیر قابل توجهی در گشترش شایعات و حواشی مربوط به آن داشت.

شایعاتی که هم عفت عمومی و اخلاق اجتماعی را خدشه‌دار می‌کنند مانند برخی گفته‌ها که مسائل اخلاقی را عامل وقوع جنایت می‌دانند و هم هراس اجتماعی و امنیت روانی جامعه را به هم می‌ریزند مانند نقل‌قول‌هایی از متهم مبنی بر اینکه افراد دیگری را هم به قتل خواهد رساند.این روزها هم شایعه تماس تلفنی متهم با پلیس و خانواده‌اش بر سر زبانهاست مبنی بر اینکه بزودی خود را به مراجع قانونی معرفی خواهد کرد.

اینکه پرونده‌ای در مرحله تحقیقات است و برخی اخبار و اطلاعات آن محرمانه و غیرقابل انتشار است قابل درک و پذیرش است اما اینکه به شیوه معمول در تمام رویدادهای مهم به بهانه تحقیقات از دادن هر گونه اخبار و اطلاعات خودداری شود عملا توهین به افکارعمومی و رسانه‌ها به عنوان نماینده آن است.

شاید علت اینکه برخی از مسئولان در قبال اخبار و حوادث مهم سیاست سکوت را در پیش می‌گیرند وجود این رویکرد باشد که گذشت زمان باعث کاهش حساسیت اجتماعی نسبت به یک رویداد و پاک شدن آن از ذهن جامعه می‌شود و رسانه‌ها هم با وقوع اتفاقات جدید پیگیری موضوع را فراموش می‌کنند.اما اگراین افراد از ماندگاری تأثیر مخرب برخی اتفاقات و رویدادها مانند همین جنایت که خاطر تمام علاقه‌مندان و عزاداران شهدای کربلا را مکدر کرده است، در صورت شفاف نشدن آن برای جامعه آگاه باشند بی‌شک در رویه خود تجدیدنظر خواهند کرد.ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٢/۸/۳٠ | ۳:٤۱ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------

لینک صفحه این هفته من تو هفته نامه بیدارگر:

 

 

http://www.bidargarnews.com/?i=1&safhe=330تاريخ : ۱۳٩٢/۸/٢٦ | ۱۱:۱۸ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

کشف جسد مرد میانسال در میان شعله های آتش/دستگیری سارقان پژو در همدان/دستگیری قاتل فراری با هوشیاری پلیس موتورسوار/دستگیری راننده در حال توزیع موادمخدر /انهدام پاتوق معتادان پرخطر در کبودراهنگ و...ازجمله حوادث همدان در هفته که گذشت بودند.

 

 کشف جسدی در میان شعله های آتش

 

ماموران آتش‌نشانی همدان هنگام خاموش کردن آتش در یک منزل مسکونی جسد مرد میانسالی را کشف کردند.

به گزارش خبرنگار ما حوالی ساعت 18 روز دوشنبه 14 آبان آتش سوزی در یک منزل مسکونی در محله اسلامشهر به سازمان آتش نشلنی همدان گزارش شد.

بلافاصله دو گروه عملیاتی از ایستگاه مرکزی و ایستگاه 10 به محل حادثه اعزام و شروع به خاموش کردن آتش که طبقه پایین یک منزل مسکونی را در برگرفته بود کردند.

آتش نشانان در حین انجام عملیات اطفا حریق با جسد مرد میانسالی مواجه شدند که در اثر حرارت قسمتی از اندام او کاملا سوخته بود.

فرمانده عملیات آتش نشانی با مشاهده جسد موضوع را پلیس و قاضی کشیک اطلاع داد که بلافاصله اکیپ ویژه صحنه جرم پلیس آگاهی و پزشکی قانونی در محل حادثه حاضر شده و اقدام به بررسی صحنه کردند.

بر اساس این گزارش هویت فرد فوت شده شناسایی شده و شواهد حاکی از آن است که فرد مذکور به قتل رسیده و عامل یا عاملان جنایت برای از بین بردنآثار جرم محل را به آتش کشیده اند.

همچنین فرمانده انتطامی شهرستان همدان از شناسایی هویت جسد سوخته ای که هفته گذشته در یک خانه باغ متروکه در جاده دره مردابیک کشف شد خبر داد.

سرهنگ رسول مرادی افزود: اگرچه شدت سوختگی با عث مشکل شدن شناسایی جسد و علت مرگ او شده بود اما بررسی های دقیق و کارشناسی مشخص کرد مرد فوت شده (ح-ب) 37 ساله، اهل و ساکن همدان بوده است.

شواهد حاکی از آن است که فرد مذکور به دلایل شخصی اقدام به خودسوزی کرده است.ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٢/۸/٢٦ | ٧:٤٩ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------

 

افزایش خطر گازگرفتگی با سردشدن هوا؛

صدای پای قاتل خاموش به گوش می‌رسد

 ((دلشوره غریبی به جانم افتاده بود، دو روز بود  که که از پیمان خبر نداشتم، درست از فردای روز عروسی‌اش که بعد از رفتن مهمانها، او و همسرش هم از من و بچه‌ها خداحافظی کردند و به خانه خودش رفتند و از آن موقع به بعد دیگر خبری از آنها نبود پیمان راننده کامیون بود حتی روزهایی که سرویس می‌رفت چند بار تماس می‌گرفت و جویای حال ما می‌شد اما حالا دو روز بود که نه تنها تماس نگرفته بود بلکه جواب تماسهای ما را هم نمی‌داد. در این دوروز چندبار از شدت دلشوره و دلتنگی تا جلوی منزلشان رفته بودم اما دلم نیامده بود زنگ بزنم ترجیح دادم مزاحمشان نباشم ولی دیگر طاقت نیاوردم و زنگ درشان را زدم چند بارپشت سرهم اما کسی جواب نداد اول فکر کردم شاید بی‌خبر به مسافرت رفته‌اند، اما وقتی از گوشه در حیاط ماشین پیمان را دیدم مطمئن شدم که اتفاق بدی برایشان افتاده است. با راهنمایی یکی از همسایه‌ها با پلیس و آتش‌نشانی تماس گرفتم، آتش‌نشانها ابتدا با تجهیزات مخصوص در ورودی را باز کردند و بعد تمام درها و پنجره‌ها را. چند دقیقه بعد اورژانس و پزشکی قانونی هم آمدند پلیس‌ها اجازه نمی‌دادند کسی واردشود اما من با التماس‌ وارد شدم و تلخ‌ترین صحنه زندگیم را دیدم.

پیمان به دیوار آشپزخانه تکیه داده و پاهایش را دراز کرده بود، مثل وقتهایی که ازسرویس می‌آمد عروسم هم در حالی که لباس حریر سفیدرنگی پوشیده بود روی تخت دراز کشیده بود، حالتشان طوری بود که انگار خوابشان برده و الان بیدار می‌شوند و ازحضور این همه آدم در منزلشان وحشت می‌کنند اما....کارشناس پزشکی‌قانونی بعد از معاینه آنها گفت:پسر و عروسم ساعتهاست به خواب ابدی رفته‌اند)) اینها گفته‌های مادری است که پسر و عروسش دوسال پیش در یکی از مناطق حاشیه‌ شهر همدان به علت مسمومیت با گازمونواکسید کربن جان خودرا از دست دادند.کارشناسان علت اصلی این حادثه تلخ را مسدود بودن مسیر دودکش ساختمان به علت ریزش مصالح ساختمانی و انتشار گاز کشنده co) ) درمحیط عنوان کردند.

اگر چه طی سالهای اخیر با هشدارهای مکرر سازمانهای آتش‌نشانی و فرهنگ‌سازی رسانه‌ها آمار فوت‌شده‌گان بر اثر استنشاق گاز مونواکسید کربن co سیر نزولی داشته است اما هنوز هم با رسیدن فصل سرما کابوس قربانیان این قاتل خاموش ذهن جامعه را مشوش می‌کند. هنوز معلوم نیست امسال از شروع سرما در نقاط مختلف کشور تا کنون چند نفر جان باخته‌اند، اما آمار رسمی نشان می‌دهد در سه ماهه اول امسال 134 نفر قربانی گازگرفتگی شدند که از این تعداد 90 نفر مرد و 44 نفر زن بودند.ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٢/۸/٢٦ | ٧:۳٢ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------


نگاهی به معضل فرار رانندگان از صحنه تصادف

زخمی بر پیکر وجدان جامعه

صدای هراس‌آور اصطکاک چرخهای اتومبیل با آسفالت سرد سکوت نیمه شب خیابان را می‌شکند؛پس از صدای برخوردی شدید و ناله‌ ای از روی درد خیابان برای چند ثانیه درسکوتی مرگبار فرو می‌رود و دوباره صدای حرکت سریع و شتابزده همان خودرو که دور می‌شود و بازهم سکوت خیابان می‌ماند و ناله‌های رو به خاموشی پیرمرد زخمی که تا راننده‌ای عبوری فداکاری کند و او را به یک مرکز درمانی برساند 45 دقیقه طول می‌کشد واوهر ثانیه یک قدم به مرگ نزدیکتر می‌شود.
مرد میانسالی که بی‌خوابی او را درزمان وقوع حادثه بر روی بالکن منزل  مشرف به خیابانش کشانده بود می‌گوید:همه چیز دریک دقیقه اتفاق افتاد، پیرمرد کنار خیابان ایستاده بود که خودرو شاسی بلند سفیدرنگی با سرعت زیاد با او برخورد کرد.شدت ضربه باعث شد او از زمین کنده شده و پس از برخورد با کاپوت خودرو ازناحیه سر با جدول برخورد کند.راننده خودرو لحضه‌ای توقف کرد ولی بدون اینکه حتی زحمت پیاده شدن به خود بدهد دنده عقب گرفت و با گذشتن از روی خونی که از سر پیرمرد جاری شده بود فرار کرد.
فراراز صحنه تصادف اگر چه در مقایسه با میزان وقوع تصادفات رانندگی بسیار ناچیز است و وجدان بیشتر رانندگان به آنان اجازه نمی‌دهد کسی را با وضعیت جسمی وخیم در کنار خیابان رها کرده و فرار کنند، به خصوص اینکه این شخص به دلیل اشتباه خود راننده به این حال و روز افتاده باشد، اما هستند کسانی که مانند راننده همان خودرو شاسی بلند با زیر پا گذاشتن انسانیت و وجدان خود مرتکب این اشتباه غیرقابل جبران می شوند.ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٢/۸/٢٠ | ٦:٢٢ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------

 

خالی کردن حساب شهروندان با استفاده از رسیدهای خودپرداز 

رئیس پلیس فتا استان همدان از شگرد جدید کلاهبرداران برای خالی کردن حساب‌های بانکی شهروندان با استفاده ازرسیدهای دستگاه خودپرداز پرده برداشت.
سرهنگ وطنی در این باره گفت: دراین شیوه جدید افراد کلاهبردار ابتدا با پرسه زدن در اطراف دستگاههای خودپرداز رسیدهای مشتریان را پس از انجام عملیات بانکی جمع‌آوری وشماره حساب افراد را به دست می‌آورند.
کلاهبرداران در ادامه با  روشی ماهرانه و با استفاده از شگردهای خاص در فرصتی مناسب با کارمندان بانک‌های مربوطه تماس تلفنی برقرار می‌کنند و با ادبیات مرسوم بانکی هویت و اطلاعات تکمیلی صاحب حساب را بدست می‌آورند.
در گام بعدی افراد شیاد با بهره مندی از فنون جعل اسناد و مدارک اقدام به تهیه مدارک جعلی با نام و مشخصات صاحبان حساب می‌کنند و سپس با مراجعه به بانک و درگاههای اینترنتی  حسابهای آنان را خالی می‌کنند.
رئیس پلیس فتا تأکید کرد:این قشر از کلاهبرداران کاملا به ادبیات بانکی مسلطند و با شگردهای ویژه هویت صاحبان حساب را به دست آورده و از آنان سرقت می‌کنند.تاريخ : ۱۳٩٢/۸/٢٠ | ٦:۱۸ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------

کشف جسد سوخته در خانه باغ متروکه
نیروهای عملیاتی سازمان آتش‌نشانی همدان حین خاموش کردن آتش در یک خانه باغ متروکه یک جسد سوخته کشف کردند.
به گزارش خبرنگار ما حوالی ساعت 9 صبح پنج شنبه نهم آبان وقوع یک مورد آتش سوزی درباغ‌های حاشیه جاده دره مرادبیگ به سازمان آتش‌نشانی همدان گزارش شد.
بلافاصله یک گروه عملیاتی از ایستگاه شماره2 به محل حادثه اعزام و عملیات خاموش کردن آتش را آغاز کردند.
در حالی که عملیات تقریبا به اتمام رسیده و آتش‌نشانان مشغول لکه‌گیری و ایمن سازی محیط بودند یکی از آنان متوجه شی مشکوکی در کف خانه‌باغ شد که پس از بررسی دقیق مشخص شد شی مورد‌نظر جسد سوخته یک انسان است.
 با کشف جسد سوخته که در اثر حرارت کاملا تغییر وضعیت داده و حتی تشخیص اینکه جسد یک انسان باشد نیز در نگاه اول بسیار مشکل بود مراتب توسط فرمانده عملیات به ستاد مرکزی آتش‌نشانی و در ادامه به مراجع انتظامی و قضایی گزارش شد.
در ادامه چند اکیپ از نیروهای انتظامی،پزشکی‌قانونی و نماینده دستگاه قضایی در محل حادثه حاضر شده و تحقیقات خود را برای شناسایی هویت جسد و علت مرگ وی آغاز کردند.ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٢/۸/٢٠ | ٦:۱٠ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
قیامت بی حسین غوغا ندارد"شفاعت بی حسین معنا ندارد"حسینی باش که در محشر نگویند"چرا پرونده ات امضاء ندارد 


تاريخ : ۱۳٩٢/۸/۱٥ | ۱۱:۱٢ ‎ق.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------

خط سیاه مرگ بر چهره زندگی

همه چیزش مثل بقیه روزها بود، هیچ تغییر قابل توجهی در حالات و رفتارش به چشم نمی خورد، نه افسردگی، نه اندوه و نه حتی شادی متفاوت از روزهای قبل؛همه چیز مثل همیشه بود.شب آخر هم مثل خیلی شبهای دیگر شام خورد، دوش گرفت،لباسهایش را اتو کرد و حتی در جشن تولد یکی از بچه های خوابگاه شرکت کرد و حوالی ساعت 24 برای خوابیدن به اتاقش رفت مثل همیشه، اما....بعد از حادثه شنیدیم که غذای فردایش را هم رزرو کرده بود ولی حیف که آفتاب فردا راهم ندید، حیف!اینها را یکی از دوستان سحر می گوید؛دانشجوی 19 ساله ای که چند روز پیش دوستانش جسد حلق‌آویز شده اش را در خوابگاه یکی از دانشگاههای همدان پیدا کردند و بلافاصله اخبار ضد و نقیضی از قتل او به دست کارگران ساختمانی در افکار عمومی و برخی رسانه ها مطرح شد اما چند روز بعد پزشکی قانونی با  رد تمام شایعات مبنی بر قتل و تجاوزاعلام کرد نتیجه تمام آزمایشات و بررسی ها حاکی از مرگ مقتول بر اثر خودکشی است.

اگرچه درباره دلایل و انگیزه‌های احتمالی این حادثه توضیح روشنی به افکار عمومی داده نشد اما رییس پلیس آگاهی در اظهار نظری کلی بن بست عاطفی را علت اقدام به خودکشی عنوان کرد.
با وجود اینکه ماجرای مرگ دختر دانشجو سر و صدای زیادی در محافل دانشگاهی و رسانه ای به پا کرد و تا چند روز سوژه داغ رسانه‌ها و حتی مردم عادی بود به نحوی که مسئولان مربوط را واداشت تا در اقدامی خلاف عادت مرسوم از در تعامل و پاسخگویی با رسانه ها درآیند و برای شفاف سازی ماجرا نشست های خبری اضطراری برگزار کنند اما سحر تنها یکی از 5هزار نفری است که سالانه در اثر خودکشی جان خود را از دست می دهند.

 ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٢/۸/۱۱ | ۱:۳٧ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------

جولان ارابه های مرگ در جاده ها

 خبر تلخ و تکان دهنده است، پنج نفر از اعضای یک خانواده که با خودرو سواری پژو از همدان به سمت بهار در حرکت بودند به علت انحراف خودرو از جاده با کفی تریلی برخورد کرده و به طرز دلخراشی جانشان را از دست داده‌اند. فرمانده پلیس‌راه سرعت بالا، عدم توجه کافی به جلو و ناتوانی راننده در کنترل وسیله ‌نقلیه را علت حادثه عنوان می‌کند.

 

 این اتفاق یکی از ده‌ها اتفاق تلخ و ناگواری است که هر روزه در معابر و جاده‌های این کشور شاهد آن هستیم و بازتاب آن را در اخبار و گزارشهای رسانه‌ها می‌بینیم. سالانه میلیو‌نها نفر در جهان در اثر حوادث جاده‌ای جانشان را از دست می‌دهند و تعداد حوادث جاده‌ای در بیشتر نقاط جهان رو به افزایش استادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٢/۸/٦ | ٢:۱۱ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------

مهار آتش‌سوزی در منزل مسکونی

آتشنشانان همدانی با حضور به موقع، آتش‌سوزی در یک منزل مسکونی را خاموش و از سرایت آن به منازل اطراف جلوگیری کردند.
به گزارش خبرنگار ما حوالی ساعت 21 روزیکشنبه 28 مهرماه وقوع یک مورد آتش‌سوزیمنزل مسکونی در شهرک صادقیه از طریق سامانه 125 به سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی گزارش شد بلافاصله 3 اکیپ عملیاتی از ایستگاهای مرکزی، 14 و 20 به محل مورد نظر اعزام و پس از رسیدن به منزل مورد نظر مشاهده کردند که شعله‌های آتش از قسمتهای مختلف آن زبانه می‌کشد.ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٢/۸/٦ | ٢:٠٦ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------

نزاع 3 جوان در بهار رنگ خون گرفت

نزاع خونین 3 پسر جوان در شهرستان بهار با مرگ یکی از آنان و دستگیری 2نفر دیگر به اتهام قتل پایان یافت.

به گزارش خبرنگار ما در درگیری خونینی که حوالی ساعت 20 شنبه 27 مهرماه بین 3 پسر جوان در محله نهالستان شهر بهار در گرفت یکی از آنها با هویت (رضا-الف) در اثر اصابت ضربات چاقو از ناحیه گردن و سینه مجروح و توسط 2 نفر از شاهدان ماجرا به بیمارستان آیت‌اله بهاری این شهرستان منتقل شد.

پزشکان بیمارستان بلافاصله اقدامات درمانی را روی فرد مصدوم آغاز کردند؛ اما با توجه به شدت جراحات وارده و خونریزی در اثر پارگی شریان‌های حیاتی ناحیه گردن، پسر جوان جان خود را از دست داد.ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٢/۸/٦ | ٢:٠٢ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------

دختر دانشجو خودکشی کرده است

گروه حوادث اسدالله عقیلی اصغر_پس از گذشت 4روز از مرگ مشکوک دانشجوی دختر دانشگاه علوم‌پزشکی همدان منابع رسمی علت مرگ وی را خودکشی اعلام کردند.

به گزارش خبرنگار ما به دنبال مرگ دانشجوی دانشگاه علوم‌پزشکی همدان که جسد حلق‌آویز او صبح روز جمعه 19 مهرماه در خوابگاه دانشگاه کشف شد و انتشار اخبار و شایعات متعدد و ضدونقیض رسانه‌هاو افکار عمومی درباره علت مرگ وی،روز سه‌شنبه پزشکی قانونی و پلیس آگاهی همدان دلایل این حادثه را تشریح کردند.

سحر_چ19 ساله اهل مریوان دانشجوی ترم دوم پرستاری دقایق اولیه بامداد جمعه پس از ترک دوستانش به قصد استراحت به اتاقش رفت و حوالی ظهر روز بعد دوستانش جسد او را در حالی که با روسری از تخت حلق‌آویز بود  پیدا کردند.

 دانشجویان پس ازمشاهده جسد ضمن اطلاع به ناظم و نگهبان خوابگاه بلافاصله اقدام به احیاء وی کردند اما با توجه به گذشت زمان زیادی از مرگ نتیجه ای حاصل نشد.

 درهمان ساعات اولیه حجم وسیعی از شایعه در باره قتل و آزار و اذیت متوفی در سطح شهر رواج یافت اولین خبر مربوط به این حادثه در شماره روزشنبه روزنامه سراسری اعتماد با عنوان "چه کسی دختر دانشجو را حلق آویز کرد؟"منتشر شد

اولین اظهار نظررسمی در باره این حادثه از سوی فرماندار همدان صورت گرفت؛حسن قهرمانی در گفتگو با تعدادی از خبرنگاران ضمن تأیید خبر فوت دختردانشجوگفت: بنا به اعلام پزشکی‌قانونی علت مرگ خودکشی بوده است.

 ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٢/۸/٦ | ۱:۳۸ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام