پزشکی قانونی همدان اعلام کرد:

مرگ دختر اسیدپاش در زندان

مدیرکل پزشکی قانونی همدان با تایید مرگ زنی که طاهره و کودکش را سال گذشته مورد اسیدپاشی قرار داده بود، گفت: نتیجه نهایی علت تامه مرگ اسیدپاش همدانی یک ماه دیگر اعلام می‌شود.

دکتر علی احسان صالح، مدیرکل پزشکی قانونی همدان در گفت‌و گو با ایسنا، با تایید مرگ «مونا» متهم پرونده‌ اسیدپاشی، گفت: متهم پرونده‌ اسیدپاشی همدان روز پنجشنبه در زندان فوت کرده که جسد وی روز جمعه به پزشکی قانونی منتقل شد.

وی افزود: آثار ظاهری مبنی بر ضرب و جرح یا خفگی در بدن متهم مشاهده نشده است و هم‌اکنون علت تامه مرگ وی در پزشکی قانونی تحت بررسی است.

به گفته صالح احتمال به قتل رسیدن متهم نیز با توجه به شواهد ظاهری جسد بسیار کم است.

شرح ماجرا:

صبح روز 15 اردیبهشت سال 89 اهالی یکی از محله های همدان با شنیدن ناله های زن جوان و دختر سه ساله اش ازخانه های خود بیرون آمده و مشاهده کردند صورت و قسمتهای زیادی از بدن زن جوان بااسیدسوخته و دختر بچه3ساله او که در زمان وقوع حادثه نزدیک مادرش بوده نیز از چند ناحیه آسیب دیده است.

چند نفر از اهالی همزمان با فریادهای زن جوان دختری را دیدند که هراسان از منزل آنها خارج و متواری شد.زن جوان به وسیله ماموران اورژانس  که با تاخیری 45دقیقه ای در محل حاضر شده بودند به بیمارستان بعثت همدان منتقل و مورد معالجه قرار گرفت اما شدت جراحات وارده آنقدرزیاد بود که پس از معالجات ابتدایی در این مرکز درمانی بلافاصله به بیمارستانی در تهران منتقل شد.

ماموران پلیس که بعد از وقوع حادثه تحقیقات خود را آغاز کرده بودندپس ازاطلاع از رابطه شوهر قربانی با دختری به نام مونا طی یک عملیات غافلگیر کننده او را که خود نیز از ناحیه هر دو دست با اسید مورد سوختگی قرار گرفته بود به عنوان اولین مظنون این جنایت دستگیر کردند.

 ادامه مطلب
تاريخ : ۱۳٩٠/۸/۱٤ | ۱:٢٧ ‎ب.ظ | نویسنده : ا.عقیلی ا | نظرات ()
------------------------------------------------------------------------------------------
  • پاپو مارکت | بک لینک
  • کد اخبار    استخدام